Jag är redo vid telefonen! Ring på: 010 750 24 72 Utanför öppettid

Therese Jensen Resekonsulent

Hej . Jag sitter redo vid telefonen om du har frågor angående ditt reseförslag! Du kan ringa mig på 010 750 24 72 eller mejla till info@flamingotours.se.

Hej . Jag är inte vid telefonen just nu. Mejla mig gärna på info@flamingotours.se – jag svarar så snart som möjligt.

Fisketur i El Cuyo

Upplev fiskekonstens konst på en privat 6-timmars tur i liten båt med engelsktalande guide, transport och inträde inkluderat.

Fisketur i El Cuyo

Mexico

Följ med på en spännande fisketur där erfarna guider visar dig hur man fiskar på traditionellt sätt.
 
Du åker ut i en liten fiskebåt och lär dig olika fisketekniker medan du njuter av lugnet och utsikten på vattnet.
 
Området är känt för sitt rika djurliv under ytan, och det är helt vanligt att fånga fiskar som grouper, snapper, chacchi, blonde, amberjack och cananea.
 
Turen är en privat utflykt, så du kan ta det i din egen takt och få personlig vägledning under resans gång – oavsett om du är nybörjare eller har fiskat tidigare.

Priser

Pris per vuxen
1950 SEK
Pris per barn
1950 SEK
De visade priserna är från priser per person.